Naslovnica · Raziskaj · Ekran rast
Tematični ekranEkran Rast
Podjetja, ki prikazujejo najmočnejši letni rast prometa d'affaires (CAGR), dans des bornes plausibles (0 à 100 %).
| # | Podjetje | Trg | Sektor | Rast prihodov | Rast dobitka. | Čista marža | ROE | Kapitalizacija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolsas y Mercados Argentinos S.A.BYMA.BA | 🌍International | Financial Services | 99,8 % | 102,6 % | 58,0 % | 26,4 % | 1,0 Md$ |
| 2 | PT Capital Financial Indonesia TbkCASA.JK | 🇮🇩International | Financial Services | 99,6 % | 55,8 % | 2,3 % | 1,6 % | 5,4 Md$ |
| 3 | Ouster, Inc.OUST | 🇺🇸Združene države Amerike | Technology | 99,5 % | n/d | -35,6 % | -23,1 % | 2,1 Md$ |
| 4 | Laopu Gold Co., Ltd.6181.HK | 🇨🇳Chine | Consumer Cyclical | 99,3 % | 124,5 % | 17,8 % | 42,7 % | 6,2 Md$ |
| 5 | Liontown Resources LimitedLINRF | 🇦🇺Australie | Basic Materials | 97,7 % | 42,8 % | -65,0 % | -33,3 % | 1,6 Md$ |
| 6 | EQ Resources LimitedEQR.AX | 🇦🇺Australie | Basic Materials | 97,3 % | n/d | -59,3 % | -108,3 % | 1,1 Md$ |
| 7 | Pop Mart International Group Limited9992.HK | 🇭🇰Hong Kong | Consumer Cyclical | 97,2 % | 207,2 % | 34,4 % | 55,8 % | 22,7 Md$ |
| 8 | Myson Century, Inc.5314.TWO | 🇹🇼Taïwan | Technology | 96,3 % | n/d | 54,7 % | 88,1 % | 859 M$ |
| 9 | Great Microwave Technology Co., Ltd.688270.SS | 🇨🇳Chine | Technology | 95,2 % | n/d | 30,9 % | 5,9 % | 2,2 Md$ |
| 10 | Innovent Biologics, Inc.IVBXF | 🇨🇳Chine | Healthcare | 94,9 % | n/d | 6,2 % | 4,2 % | 17,3 Md$ |
| 11 | HBM Holdings LimitedHBMHF | 🇨🇳Chine | Healthcare | 94,9 % | n/d | 57,8 % | 24,9 % | 1,3 Md$ |
| 12 | Swedish Logistic Property ABSLP-B.ST | 🇸🇪Europe | Real Estate | 93,9 % | 23,2 % | 71,5 % | 8,6 % | 819 M$ |
| 13 | Shanghai Henlius Biotech, Inc.2696.HK | 🇨🇳Chine | Healthcare | 93,5 % | n/d | 12,1 % | 20,3 % | 3,4 Md$ |
| 14 | Ocular Therapeutix, Inc.OCUL | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 93,1 % | n/d | -513,2 % | -40,6 % | 1,5 Md$ |
| 15 | LEENO Industrial Inc.058470.KQ | 🇰🇷Koreja | Technology | 92,4 % | 95,5 % | 40,8 % | 20,8 % | 3,2 Md$ |
| 16 | Black Sesame International Holding Limited2533.HK | 🇨🇳Chine | Technology | 92,0 % | n/d | -168,8 % | -119,7 % | 602 M$ |
| 17 | PROCEPT BioRobotics CorporationPRCT | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 91,9 % | n/d | -31,0 % | -26,1 % | 1,1 Md$ |
| 18 | Wuxi Hyatech Co.,Ltd.688510.SS | 🇨🇳Chine | Industrials | 91,1 % | n/d | 14,6 % | 8,4 % | 725 M$ |
| 19 | Knight Therapeutics Inc.KHTRF | 🇨🇦Canada | Healthcare | 91,0 % | n/d | -1,2 % | -0,7 % | 795 M$ |
| 20 | SK Reits Co., Ltd.395400.KS | 🇰🇷Koreja | Real Estate | 90,7 % | 90,5 % | 36,5 % | 4,3 % | 1,2 Md$ |
| 21 | eToro Group Ltd.ETOR | 🇮🇱International | Financial Services | 90,5 % | 21,1 % | 1,6 % | 15,5 % | 1,8 Md$ |
| 22 | Senseonics Holdings, Inc.SENS | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 89,0 % | n/d | -196,0 % | -113,2 % | 503 M$ |
| 23 | Wuxi DK Electronic Materials Co.,Ltd.300842.SZ | 🇨🇳Chine | Industrials | 88,3 % | n/d | -1,5 % | -17,5 % | 942 M$ |
| 24 | Recursion Pharmaceuticals, Inc.RXRX | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 87,6 % | n/d | -863,4 % | -57,0 % | 2,4 Md$ |
| 25 | ISU Specialty Chemical Co., Ltd.457190.KS | 🌍International | n/d | 87,1 % | n/d | 0,2 % | 0,6 % | 1,7 Md$ |
| 26 | Mesoblast LimitedMEOBF | 🇦🇺Australie | Healthcare | 87,0 % | n/d | -593,9 % | -17,1 % | 1,7 Md$ |
| 27 | Rossell Techsys Ltd.ROSSTECH.NS | 🇮🇳Inde | Industrials | 86,9 % | 23 584,5 % | 4,5 % | 14,1 % | 540 M$ |
| 28 | FAWER Automotive Parts Limited Company000030.SZ | 🇨🇳Chine | Consumer Cyclical | 86,8 % | n/d | 4,0 % | 8,3 % | 902 M$ |
| 29 | Xeris Biopharma Holdings, Inc.XERS | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 86,4 % | n/d | 0,2 % | 4,0 % | 2,0 Md$ |
| 30 | Emerald Resources NLEOGSF | 🇦🇺Australie | Basic Materials | 86,3 % | n/d | 20,0 % | 13,4 % | 2,8 Md$ |
| 31 | Mabwell (Shanghai) Bioscience Co., Ltd.688062.SS | 🇨🇳Chine | Healthcare | 86,1 % | n/d | -146,4 % | -277,6 % | 1,2 Md$ |
| 32 | REZOLVE AI PLCRZLV | 🇬🇧Royaume-Uni | Technology | 86,1 % | n/d | -216,7 % | -41,1 % | 582 M$ |
| 33 | Southern BancShares (N.C.), Inc.SBNC | 🇺🇸Združene države Amerike | Financial Services | 85,9 % | 93,6 % | 26,2 % | 9,4 % | 1,0 Md$ |
| 34 | Futu Holdings LimitedFUTU | 🇺🇸Združene države Amerike | Financial Services | 85,7 % | n/d | 49,6 % | 28,3 % | 13,8 Md$ |
| 35 | HPSP Co., Ltd.403870.KQ | 🇰🇷Koreja | Technology | 84,7 % | n/d | 42,0 % | 23,6 % | 2,6 Md$ |
| 36 | Ora Banda Mining LimitedESGFF | 🇺🇸Združene države Amerike | Basic Materials | 84,5 % | n/d | 46,0 % | 65,0 % | 1,5 Md$ |
| 37 | Power Solutions International, Inc.PSIX | 🇺🇸Združene države Amerike | Industrials | 83,9 % | n/d | 15,8 % | 63,8 % | 1,1 Md$ |
| 38 | Brookfield Wealth Solutions Ltd.BNT | 🇧🇲International | Financial Services | 83,8 % | n/d | 6,7 % | 4,4 % | 13,0 Md$ |
| 39 | Greencoat Renewables PLCGRP.L | 🇮🇪Europe | Utilities | 83,6 % | n/d | -42,3 % | -4,8 % | 959 M$ |
| 40 | Chengdu Olymvax Biopharmaceuticals Inc.688319.SS | 🇨🇳Chine | Healthcare | 83,0 % | n/d | 3,2 % | 2,5 % | 1,6 Md$ |
| 41 | Cavvy Energy Ltd.PTOAF | 🇨🇦Canada | Energy | 82,6 % | n/d | -2,2 % | -3,5 % | 557 M$ |
| 42 | Pony AI Inc. American Depositary SharesPONY | 🇨🇳Chine | Industrials | 82,5 % | n/d | -148,8 % | -8,1 % | 2,0 Md$ |
| 43 | NextVison Stabilized Systems, Ltd.NXSN.TA | 🇮🇱International | Industrials | 82,5 % | 112,9 % | 61,6 % | 18,2 % | 5,8 Md$ |
| 44 | Rithm Capital Corp.RITM | 🇺🇸Združene države Amerike | Real Estate | 82,4 % | 63,2 % | 12,0 % | 8,1 % | 5,2 Md$ |
| 45 | Jabal Omar Development Company4250.SR | 🇸🇦International | Real Estate | 82,4 % | n/d | 113,2 % | 15,8 % | 5,1 Md$ |
| 46 | Nickel Industries LimitedNICMF | 🇦🇺Australie | Basic Materials | 81,6 % | n/d | -3,5 % | -2,9 % | 1,9 Md$ |
| 47 | Pantoro Gold LimitedPNR.AX | 🇦🇺Australie | Basic Materials | 81,4 % | 32,6 % | 15,9 % | 11,1 % | 784 M$ |
| 48 | Anand Rathi Wealth LimitedANANDRATHI.NS | 🇮🇳Inde | Financial Services | 81,2 % | 82,3 % | 30,6 % | 44,5 % | 3,9 Md$ |
| 49 | Butterfly Network, Inc.BFLY | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 81,1 % | n/d | -79,0 % | -39,3 % | 1,7 Md$ |
| 50 | Transportadora de Gas del Sur S.A.TGS | 🇦🇷International | Energy | 81,1 % | 79,0 % | 24,7 % | 13,5 % | 3,6 Md$ |
| 51 | Pagaya Technologies Ltd.PGY | 🇮🇱International | Technology | 80,8 % | n/d | 6,5 % | 17,0 % | 1,6 Md$ |
| 52 | Nu Holdings Ltd.NU | 🇧🇷International | Financial Services | 80,6 % | n/d | 18,1 % | 25,4 % | 56,1 Md$ |
| 53 | Rush Street Interactive, Inc.RSI | 🇺🇸Združene države Amerike | Consumer Cyclical | 80,4 % | n/d | 2,9 % | 22,6 % | 3,4 Md$ |
| 54 | Seers458870.KQ | 🇰🇷Koreja | Healthcare | 80,4 % | n/d | 33,4 % | 40,7 % | 639 M$ |
| 55 | Supernus Pharmaceuticals, Inc.SUPN | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 80,1 % | n/d | -5,4 % | -3,6 % | 2,4 Md$ |
| 56 | Jefferson Capital, Inc. Common StockJCAP | 🇺🇸Združene države Amerike | Financial Services | 79,7 % | n/d | 30,6 % | 39,5 % | 1,1 Md$ |
| 57 | Viking Holdings LtdVIK | 🇧🇲International | Consumer Cyclical | 79,6 % | n/d | 17,6 % | 104,9 % | 39,1 Md$ |
| 58 | GenusPlus Group LimitedGNP.AX | 🇦🇺Australie | Industrials | 79,6 % | 77,8 % | 4,7 % | 22,1 % | 1,2 Md$ |
| 59 | Granite Ridge Resources, IncGRNT | 🇺🇸Združene države Amerike | Energy | 79,5 % | 37,3 % | 5,4 % | 4,0 % | 756 M$ |
| 60 | Empresa Distribuidora y Comercializadora Norte Sociedad AnónimaEDN | 🇦🇷International | Utilities | 79,3 % | 64,4 % | 8,0 % | 10,8 % | 767 M$ |
| 61 | Polestar Automotive Holding UK PLCPSNY | 🇸🇪Europe | Consumer Cyclical | 79,2 % | n/d | -77,1 % | 46,0 % | 669 M$ |
| 62 | EuroTeleSites AGETS.VI | 🇦🇹Europe | Communication Services | 78,8 % | n/d | 12,1 % | 8,1 % | 825 M$ |
| 63 | Zip Co LimitedZIZTF | 🇦🇺Australie | Financial Services | 77,7 % | n/d | 7,5 % | 11,3 % | 1,6 Md$ |
| 64 | Visual China Group Co.,Ltd.000681.SZ | 🇨🇳Chine | Communication Services | 77,5 % | 38,4 % | 10,7 % | 2,3 % | 1,5 Md$ |
| 65 | Central Puerto S.A.CEPU | 🇦🇷International | Utilities | 76,8 % | 84,4 % | 31,6 % | 13,6 % | 1,6 Md$ |
| 66 | Timee, Inc.215A.T | 🇯🇵Japon | Technology | 76,7 % | 174,5 % | 15,5 % | 36,5 % | 940 M$ |
| 67 | Southchip Semiconductor Technology688484.SS | 🇨🇳Chine | Technology | 76,6 % | n/d | 7,3 % | 5,7 % | 1,9 Md$ |
| 68 | Twist Bioscience CorporationTWST | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 76,5 % | n/d | -20,6 % | -16,4 % | 10,1 Md$ |
| 69 | Rumble Inc.RUM | 🇺🇸Združene države Amerike | Technology | 76,2 % | n/d | -81,3 % | -29,8 % | 2,3 Md$ |
| 70 | Vimian Group AB (publ)VIMIAN.ST | 🇸🇪Europe | Healthcare | 76,1 % | n/d | 7,4 % | 4,5 % | 2,2 Md$ |
| 71 | Contemporary Amperex Technology Co., LimitedCYATY | 🇨🇳Chine | Industrials | 75,6 % | 92,3 % | 17,0 % | 21,4 % | 196,9 Md$ |
| 72 | Carvana Co.CVNA | 🇺🇸Združene države Amerike | Consumer Cyclical | 75,5 % | n/d | 6,9 % | 40,9 % | 74,9 Md$ |
| 73 | Oxford Nanopore Technologies plcONTTF | 🇬🇧Royaume-Uni | Healthcare | 75,5 % | n/d | -64,8 % | -31,3 % | 2,9 Md$ |
| 74 | The a2 Milk Company LimitedACOPY | 🇳🇿International | Consumer Defensive | 75,4 % | n/d | 10,7 % | 14,0 % | 3,4 Md$ |
| 75 | Compañía de Transporte de Energía Eléctrica en Alta Tensión Transener S.A.TRAN.BA | 🌍International | Utilities | 75,4 % | 81,6 % | 33,9 % | 22,5 % | 640 M$ |
| 76 | argenx SEARGX | 🇳🇱Europe | Healthcare | 75,1 % | n/d | 32,4 % | 18,4 % | 56,1 Md$ |
| 77 | PT Petrindo Jaya Kreasi TbkCUAN.JK | 🇮🇩International | Basic Materials | 74,8 % | n/d | 11,1 % | 39,1 % | 2,4 Md$ |
| 78 | Hims & Hers Health, Inc.HIMS | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 74,7 % | n/d | 5,5 % | 23,7 % | 6,2 Md$ |
| 79 | LG Energy Solution, Ltd.373220.KS | 🇰🇷Koreja | Industrials | 74,5 % | n/d | -4,5 % | -5,3 % | 63,1 Md$ |
| 80 | NextNav Inc.NN | 🇺🇸Združene države Amerike | Communication Services | 74,1 % | n/d | -4 138,5 % | 219,5 % | 1,6 Md$ |
| 81 | Snowflake Inc.SNOW | 🇺🇸Združene države Amerike | Technology | 74,1 % | n/d | -35,5 % | -42,9 % | 108,0 Md$ |
| 82 | Cairn Homes plcCRN.L | 🇬🇧Royaume-Uni | Consumer Cyclical | 74,0 % | n/d | 14,1 % | 15,9 % | 1,9 Md$ |
| 83 | Develop Global LimitedDVP.AX | 🇦🇺Australie | Basic Materials | 73,8 % | n/d | 31,3 % | 11,5 % | 907 M$ |
| 84 | Shanghai Junshi Biosciences Co., Ltd.SHJBF | 🇨🇳Chine | Healthcare | 73,6 % | n/d | -35,0 % | -14,5 % | 4,8 Md$ |
| 85 | Navitas Semiconductor CorporationNVTS | 🇮🇪Europe | Technology | 73,4 % | n/d | -254,7 % | -26,4 % | 2,2 Md$ |
| 86 | DoorDash, Inc.DASH | 🇺🇸Združene države Amerike | Communication Services | 73,4 % | n/d | 6,8 % | 9,3 % | 77,6 Md$ |
| 87 | Amprius Technologies, Inc.AMPX | 🇺🇸Združene države Amerike | Industrials | 73,2 % | n/d | -60,3 % | -42,4 % | 1,3 Md$ |
| 88 | Ather Energy Ltd.ATHERENERG.NS | 🇮🇳Inde | Consumer Cyclical | 73,2 % | n/d | -14,1 % | -20,1 % | 7,3 Md$ |
| 89 | Hidrovias do Brasil S.A.HBSA3.SA | 🇧🇷International | Industrials | 73,1 % | n/d | -6,3 % | -6,5 % | 739 M$ |
| 90 | MannKind CorporationMNKD | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 73,1 % | n/d | 1,7 % | -11,5 % | 1,1 Md$ |
| 91 | Suzhou Novosense Microlectronics688052.SS | 🇨🇳Chine | Technology | 72,9 % | n/d | -7,2 % | -3,2 % | 3,8 Md$ |
| 92 | Gubra A/SGUBRA.CO | 🇩🇰Europe | Healthcare | 72,6 % | 166,0 % | 64,1 % | 147,5 % | 730 M$ |
| 93 | Daya Intiguna Yasa Tbk.MDIY.JK | 🇮🇩International | Consumer Cyclical | 72,5 % | n/d | 14,0 % | 26,6 % | 1,0 Md$ |
| 94 | Bilibili Inc.BILI | 🇨🇳Chine | Technology | 72,4 % | n/d | 3,9 % | 7,7 % | 5,3 Md$ |
| 95 | Flowco Holdings Inc.FLOC | 🇺🇸Združene države Amerike | Energy | 72,3 % | 8,2 % | 5,5 % | 18,1 % | 1,9 Md$ |
| 96 | Rasan Information Technology Co.8313.SR | 🇸🇦International | Technology | 72,0 % | 236,5 % | 37,8 % | 35,0 % | 2,8 Md$ |
| 97 | OYAK Çimento Fabrikalari A.S.OYAKC.IS | 🇹🇷Europe | Basic Materials | 72,0 % | 106,3 % | 15,5 % | 13,9 % | 1,7 Md$ |
| 98 | ZhongAn Online P & C Insurance Co., Ltd.6060.HK | 🇨🇳Chine | Financial Services | 71,8 % | n/d | 3,2 % | 4,3 % | 1,9 Md$ |
| 99 | Nuveen Churchill Direct Lending Corp.NCDL | 🇺🇸Združene države Amerike | Financial Services | 71,7 % | 72,7 % | 32,5 % | 7,5 % | 551 M$ |
| 100 | CALB Group Co., Ltd.3931.HK | 🇨🇳Chine | Industrials | 71,7 % | n/d | 3,3 % | 4,0 % | 3,0 Md$ |
Metodologija filtra
Filtre : 0 < croissance du CA (CAGR) ≤ 100 %. Classement par croissance décroissante.
- Univerzum: brez mikrokapitalizacij (kapitalizacija ≥ 500 M$).
- Vir: objavljene tržne podatki, zbirani Investlytic. Nobene ocenjene vrednosti.
- Zneseki v USD; razmerja so nevzjemljivi v valuti.
Cours et capitalisations au 29/10/2026 · exercice de référence 2025 · montants en USD.
Strogo informativna in dejstevna vsebina, zagotavljena v izobraževalnih namenih. Ne predstavlja investicijskega nasveta niti osebnega priporočila za nakup ali prodajo. Šifrirani filter ni posamezna analiza. Investiranje vključuje tveganje izgube kapitala.