Naslovnica · Raziskaj · Ekran kakovost
Tematični ekranEkran Kakovost
Sociétés très rentables (ROE > 20 %) et peu endettées (dette / capitaux propres < 0,5) : la marque des entreprises de qualité.
| # | Podjetje | Trg | Sektor | ROE | Dette/CP | Čista marža | P/E | Kapitalizacija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Anteris Technologies Global Corp.AVR | 🇦🇺Australie | Healthcare | 101 230,1 % | -24,5 | -4 921,3 % | n/d | 615 M$ |
| 2 | MeiraGTx Holdings plcMGTX | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 1 971,4 % | -15,3 | -140,3 % | n/d | 911 M$ |
| 3 | Equitable Holdings, Inc.EQH | 🇺🇸Združene države Amerike | Financial Services | 1 864,9 % | -88,7 | -11,8 % | 8,2 | 14,7 Md$ |
| 4 | Willing New Energy Co., Ltd.002667.SZ | 🇨🇳Chine | Industrials | 1 293,4 % | -13,8 | -129,4 % | n/d | 853 M$ |
| 5 | Inventiva S.A.IVA.PA | 🇫🇷Francija | Healthcare | 1 241,6 % | -2,1 | -7 899,6 % | n/d | 840 M$ |
| 6 | TMC the metals company Inc.TMC | 🇨🇦Canada | Basic Materials | 956,4 % | 0,0 | 0,0 % | n/d | 1,1 Md$ |
| 7 | Ultragenyx Pharmaceutical Inc.RARE | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 718,8 % | -15,9 | -85,4 % | n/d | 1,6 Md$ |
| 8 | Jinke Property Group Co., Ltd.000656.SZ | 🇨🇳Chine | Real Estate | 705,5 % | 0,2 | 426,0 % | n/d | 1,7 Md$ |
| 9 | Brookdale Senior Living Inc.BKD | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 587,0 % | -148,9 | -8,4 % | n/d | 2,5 Md$ |
| 10 | COMPASS Pathways plcCMPS | 🇬🇧Royaume-Uni | Healthcare | 544,7 % | -0,4 | 0,0 % | n/d | 1,6 Md$ |
| 11 | ADS-TEC Energy PLCADSE | 🇮🇪Europe | Industrials | 510,2 % | -5,8 | -174,9 % | n/d | 739 M$ |
| 12 | Workiva Inc.WK | 🇺🇸Združene države Amerike | Technology | 481,4 % | -148,6 | -3,0 % | 29,1 | 4,5 Md$ |
| 13 | Netlist, Inc.NLST | 🇺🇸Združene države Amerike | Technology | 477,1 % | -0,3 | -13,2 % | n/d | 2,3 Md$ |
| 14 | Adlai Nortye Ltd.ANL | 🇰🇾International | Healthcare | 426,9 % | -3,2 | -710,6 % | n/d | 507 M$ |
| 15 | Vor Biopharma Inc.VOR | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 423,6 % | -0,0 | 0,0 % | n/d | 1,1 Md$ |
| 16 | Brookfield Renewable CorporationBEPC | 🇺🇸Združene države Amerike | Utilities | 421,2 % | -38,3 | -62,9 % | n/d | 4,4 Md$ |
| 17 | Guardant Health, Inc.GH | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 419,2 % | -17,2 | -42,4 % | n/d | 24,0 Md$ |
| 18 | Eden Innovations LtdEDEYF | 🇦🇺Australie | Industrials | 396,3 % | -9,3 | -284,8 % | n/d | 747 M$ |
| 19 | Genfit S.A.GNFT.PA | 🇫🇷Francija | Healthcare | 363,6 % | -6,4 | -131,4 % | n/d | 608 M$ |
| 20 | Wolfspeed, Inc.WOLF | 🇺🇸Združene države Amerike | Technology | 359,9 % | -14,6 | -212,4 % | n/d | 1,2 Md$ |
| 21 | Raízen S.A.RAIZ4.SA | 🇧🇷International | Utilities | 309,8 % | -8,7 | -12,0 % | n/d | 572 M$ |
| 22 | Rightmove plcRTMVF | 🇬🇧Royaume-Uni | Communication Services | 263,8 % | 0,1 | 51,1 % | 17,9 | 4,9 Md$ |
| 23 | Shenzhen Infinova Limited002528.SZ | 🇨🇳Chine | Industrials | 257,6 % | -6,1 | -58,7 % | n/d | 1,0 Md$ |
| 24 | Arteris, Inc.AIP | 🇺🇸Združene države Amerike | Technology | 237,5 % | -0,6 | -49,2 % | n/d | 924 M$ |
| 25 | NextNav Inc.NN | 🇺🇸Združene države Amerike | Communication Services | 219,5 % | -3,3 | -4 138,5 % | n/d | 1,6 Md$ |
| 26 | Rubrik, Inc.RBRK | 🇺🇸Združene države Amerike | Technology | 208,6 % | -0,6 | -130,3 % | 459,8 | 25,6 Md$ |
| 27 | Raymond LimitedRAYMOND.BO | 🇮🇳Inde | Consumer Cyclical | 205,4 % | 0,2 | 391,8 % | 215,3 | 771 M$ |
| 28 | Jin Tong Ling Technology Group Co., Ltd.300091.SZ | 🇨🇳Chine | Industrials | 200,8 % | -1,0 | -182,4 % | n/d | 863 M$ |
| 29 | Groupon, Inc.GRPN | 🇺🇸Združene države Amerike | Communication Services | 196,2 % | -8,2 | -16,8 % | n/d | 640 M$ |
| 30 | Atos SEATO.PA | 🇫🇷Francija | Technology | 178,4 % | -3,5 | -17,6 % | n/d | 607 M$ |
| 31 | Liberty Live GroupLLYVK | 🇺🇸Združene države Amerike | Communication Services | 177,2 % | -34,0 | -22,8 % | n/d | 9,6 Md$ |
| 32 | PT Unilever Indonesia TbkUNLRY | 🇮🇩International | Consumer Defensive | 170,8 % | 0,1 | 23,9 % | 12,7 | 2,9 Md$ |
| 33 | Hertz Global Holdings, Inc.HTZ | 🇺🇸Združene države Amerike | Industrials | 162,8 % | -41,8 | -8,8 % | n/d | 606 M$ |
| 34 | Sun Pharma Advanced Research Company LimitedSPARC.BO | 🇮🇳Inde | Healthcare | 157,9 % | -1,2 | -477,2 % | 3,7 | 603 M$ |
| 35 | Lumen Technologies, Inc.LUMN | 🇺🇸Združene države Amerike | Communication Services | 155,7 % | -15,9 | -14,0 % | n/d | 5,0 Md$ |
| 36 | Gubra A/SGUBRA.CO | 🇩🇰Europe | Healthcare | 147,5 % | 0,1 | 64,1 % | n/d | 730 M$ |
| 37 | UroGen Pharma Ltd.URGN | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 145,5 % | -1,2 | -139,8 % | n/d | 1,6 Md$ |
| 38 | Allergy Therapeutics plcAGYTF | 🇬🇧Royaume-Uni | Healthcare | 142,3 % | -2,1 | -72,9 % | n/d | 756 M$ |
| 39 | Beijing E-Hualu Information Technology Co., Ltd.300212.SZ | 🇨🇳Chine | Technology | 139,1 % | -2,4 | -583,8 % | n/d | 711 M$ |
| 40 | Ascendis Pharma A/SASND | 🇩🇰Europe | Healthcare | 134,6 % | -5,4 | -31,7 % | n/d | 16,5 Md$ |
| 41 | China Fortune Land Development Co., Ltd.600340.SS | 🇨🇳Chine | Real Estate | 128,8 % | -6,4 | -265,7 % | n/d | 638 M$ |
| 42 | Sistema Public Joint Stock Financial CorporationAFKS.ME | 🇷🇺International | Communication Services | 127,9 % | -9,8 | -16,7 % | 4,6 | 979 M$ |
| 43 | Cytokinetics, IncorporatedCYTK | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 119,0 % | -1,9 | -891,6 % | n/d | 8,8 Md$ |
| 44 | Carlsberg Brewery Malaysia Berhad2836.KL | 🇲🇾International | Consumer Defensive | 116,8 % | 0,1 | 16,6 % | 10,6 | 965 M$ |
| 45 | Procter & Gamble Hygiene and Health Care LimitedPGHH.BO | 🇮🇳Inde | Consumer Defensive | 115,2 % | 0,0 | 18,9 % | 28,1 | 2,3 Md$ |
| 46 | MedinCell S.A.MEDCL.PA | 🇫🇷Francija | Healthcare | 112,7 % | -3,6 | -72,2 % | n/d | 1,1 Md$ |
| 47 | Metro Land Corporation Ltd.600683.SS | 🇨🇳Chine | Real Estate | 112,4 % | -44,6 | -21,3 % | n/d | 772 M$ |
| 48 | Shenzhen Sunwin Intelligent Co., Ltd.300044.SZ | 🇨🇳Chine | Technology | 111,4 % | -0,3 | -964,7 % | n/d | 591 M$ |
| 49 | Eos Energy Enterprises, Inc.EOSE | 🇺🇸Združene države Amerike | Industrials | 110,5 % | -1,0 | -849,1 % | n/d | 684 M$ |
| 50 | Ubiquiti Inc.UI | 🇺🇸Združene države Amerike | Technology | 106,5 % | 0,4 | 27,7 % | 35,4 | 34,1 Md$ |
| 51 | Playtech plcPYTCY | 🇮🇲International | Consumer Cyclical | 105,1 % | 0,2 | 194,4 % | n/d | 1,4 Md$ |
| 52 | XinJiang Ba Yi Iron & Steel Co.,Ltd.600581.SS | 🇨🇳Chine | Basic Materials | 105,0 % | -5,6 | -10,0 % | n/d | 514 M$ |
| 53 | GQG Partners Inc.GQG.AX | 🇺🇸Združene države Amerike | Financial Services | 104,2 % | 0,1 | 55,4 % | 4,0 | 2,0 Md$ |
| 54 | Rest Ez Inc.RTEZ | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 102,1 % | 0,0 | 0,0 % | n/d | 4,2 Md$ |
| 55 | Medpace Holdings, Inc.MEDP | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 98,3 % | 0,3 | 17,8 % | 36,1 | 18,2 Md$ |
| 56 | Corporación Interamericana de Entretenimiento, S.A.B. de C.V.CIEB.MX | 🇲🇽International | Communication Services | 94,8 % | 0,0 | 205,0 % | 1,6 | 950 M$ |
| 57 | Rigel Pharmaceuticals, Inc.RIGL | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 93,8 % | 0,1 | 124,7 % | 13,1 | 958 M$ |
| 58 | NVIDIA CorporationNVDA | 🇺🇸Združene države Amerike | Technology | 91,9 % | 0,1 | 55,9 % | 35,0 | 4,93 T$ |
| 59 | Red Rock Resorts, Inc.RRR | 🇺🇸Združene države Amerike | Consumer Cyclical | 90,3 % | 0,3 | 9,3 % | 17,4 | 2,9 Md$ |
| 60 | Chongqing Brewery Co., Ltd.600132.SS | 🇨🇳Chine | Consumer Defensive | 89,4 % | 0,1 | 8,4 % | 15,5 | 2,8 Md$ |
| 61 | PT Multi Bintang Indonesia TbkMLBI.JK | 🇮🇩International | Consumer Defensive | 87,2 % | 0,1 | 33,4 % | 10,1 | 715 M$ |
| 62 | Lyft, Inc.LYFT | 🇺🇸Združene države Amerike | Technology | 86,9 % | 0,4 | 45,0 % | 26,9 | 6,1 Md$ |
| 63 | BB Seguridade Participações S.A.BBSEY | 🇧🇷International | Financial Services | 86,8 % | 0,0 | 87,2 % | 8,4 | 14,7 Md$ |
| 64 | Heineken Malaysia Berhad3255.KL | 🇲🇾International | Consumer Defensive | 86,5 % | 0,3 | 16,4 % | 9,7 | 977 M$ |
| 65 | Colgate-Palmolive (India) LimitedCOLPAL.BO | 🇮🇳Inde | Consumer Defensive | 86,3 % | 0,0 | 23,9 % | 32,1 | 4,6 Md$ |
| 66 | Tips Music Ltd.TIPSMUSIC.NS | 🇮🇳Inde | Communication Services | 83,4 % | 0,0 | 57,7 % | 44,0 | 1,1 Md$ |
| 67 | Nestlé India LimitedNESTLEIND.NS | 🇮🇳Inde | Consumer Defensive | 80,0 % | 0,3 | 16,0 % | 54,7 | 23,7 Md$ |
| 68 | Plover Bay Technologies Limited1523.HK | 🇭🇰Hong Kong | Technology | 77,2 % | 0,0 | 34,9 % | 19,8 | 1,0 Md$ |
| 69 | OTC Markets Group Inc.OTCM | 🇺🇸Združene države Amerike | Financial Services | 77,0 % | 0,3 | 25,7 % | 17,0 | 632 M$ |
| 70 | Solaris Resources Inc.SLSR | 🇨🇦Canada | Basic Materials | 75,7 % | -0,0 | 0,0 % | n/d | 1,1 Md$ |
| 71 | W&T Offshore, Inc.WTI | 🇺🇸Združene države Amerike | Energy | 75,1 % | -1,8 | -29,9 % | n/d | 627 M$ |
| 72 | Chiyoda CorporationCHYCY | 🇯🇵Japon | Industrials | 74,4 % | 0,2 | 17,1 % | 6,1 | 4,0 Md$ |
| 73 | 4imprint Group plcFRRFF | 🇺🇸Združene države Amerike | Communication Services | 71,0 % | 0,0 | 8,4 % | 15,9 | 1,6 Md$ |
| 74 | ImmunityBio, Inc.IBRX | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 70,3 % | -1,8 | -310,2 % | n/d | 8,8 Md$ |
| 75 | Gaztransport & Technigaz S.A.GTT.PA | 🇫🇷Francija | Energy | 70,3 % | 0,2 | 51,5 % | 15,5 | 7,7 Md$ |
| 76 | Quantum CorporationQMCO | 🇺🇸Združene države Amerike | Technology | 70,0 % | -0,8 | -42,0 % | 20,5 | 720 M$ |
| 77 | Manhattan Associates, Inc.MANH | 🇺🇸Združene države Amerike | Technology | 69,9 % | 0,4 | 20,3 % | 48,5 | 14,5 Md$ |
| 78 | Games Workshop Group PLCGMWKF | 🇬🇧Royaume-Uni | Consumer Cyclical | 69,8 % | 0,2 | 31,8 % | 25,8 | 7,1 Md$ |
| 79 | TG Therapeutics, Inc.TGTX | 🇺🇸Združene države Amerike | Healthcare | 69,0 % | 0,4 | 72,6 % | 22,2 | 9,4 Md$ |
| 80 | Shenzhen Coship Electronics Co., Ltd.002052.SZ | 🇨🇳Chine | Technology | 65,2 % | 0,0 | 26,1 % | 81,6 | 720 M$ |
| 81 | Ora Banda Mining LimitedESGFF | 🇺🇸Združene države Amerike | Basic Materials | 65,0 % | 0,1 | 46,0 % | 10,7 | 1,5 Md$ |
| 82 | Rendong Holdings Co., Ltd.002647.SZ | 🇨🇳Chine | Financial Services | 64,0 % | 0,1 | 43,7 % | 122,8 | 1,1 Md$ |
| 83 | Bytes Technology Group plcBYIT.L | 🇬🇧Royaume-Uni | Technology | 63,2 % | 0,0 | 23,2 % | 21,1 | 1,4 Md$ |
| 84 | Sanofi Consumer Healthcare India Ltd.SANOFICONR.NS | 🇮🇳Inde | Healthcare | 62,5 % | 0,1 | 27,3 % | 29,6 | 835 M$ |
| 85 | Alpine Auto Brokers Inc.ALTB | 🇺🇸Združene države Amerike | Consumer Cyclical | 62,2 % | 0,0 | -116,8 % | n/d | 10,0 Md$ |
| 86 | Philogen S.p.A.PHIL.MI | 🇮🇹Europe | Healthcare | 61,4 % | 0,0 | 73,1 % | 3,6 | 669 M$ |
| 87 | Clear Secure, Inc.YOU | 🇺🇸Združene države Amerike | Technology | 61,4 % | 0,0 | 12,1 % | 31,3 | 4,7 Md$ |
| 88 | PropNex LimitedOYY.SI | 🌍International | Real Estate | 60,6 % | 0,1 | 6,3 % | 17,4 | 955 M$ |
| 89 | ASA Gold and Precious Metals LimitedASA | 🇺🇸Združene države Amerike | Financial Services | 60,4 % | 0,0 | 448,2 % | 1,2 | 902 M$ |
| 90 | Evergrande Property Services Group LimitedEVGPF | 🇺🇸Združene države Amerike | Real Estate | 59,9 % | 0,1 | 7,2 % | 9,6 | 1,4 Md$ |
| 91 | Jarir Marketing Company4190.SR | 🇸🇦International | Consumer Cyclical | 59,5 % | 0,4 | 9,2 % | 18,1 | 5,2 Md$ |
| 92 | Lundin Gold Inc.LUGDF | 🇨🇦Canada | Basic Materials | 59,2 % | 0,0 | 44,4 % | 17,0 | 14,3 Md$ |
| 93 | Netwealth Group LimitedNWL.AX | 🇦🇺Australie | Financial Services | 58,5 % | 0,1 | 37,3 % | 73,0 | 3,1 Md$ |
| 94 | Alfa Financial Software Holdings PLCALFA.L | 🇬🇧Royaume-Uni | Technology | 58,2 % | 0,2 | 23,8 % | 17,9 | 666 M$ |
| 95 | Data#3 LimitedDTL.AX | 🇦🇺Australie | Technology | 57,3 % | 0,2 | 5,7 % | 42,0 | 1,6 Md$ |
| 96 | International Games System Co.,Ltd.3293.TWO | 🇹🇼Taïwan | Technology | 57,0 % | 0,0 | 49,2 % | 18,8 | 7,0 Md$ |
| 97 | Budimex S.A.BDX.WA | 🇵🇱Europe | Industrials | 56,0 % | 0,3 | 7,9 % | 22,9 | 4,6 Md$ |
| 98 | Pop Mart International Group Limited9992.HK | 🇭🇰Hong Kong | Consumer Cyclical | 55,8 % | 0,1 | 34,4 % | 12,0 | 22,7 Md$ |
| 99 | VinFast Auto Ltd.VFS | 🇻🇳International | Consumer Cyclical | 55,8 % | -0,7 | -107,3 % | n/d | 7,7 Md$ |
| 100 | Dave Inc.DAVE | 🇺🇸Združene države Amerike | Technology | 55,5 % | 0,2 | 35,3 % | 25,5 | 4,0 Md$ |
Metodologija filtra
Filtre : ROE > 20 % ET dette / capitaux propres < 0,5. Classement par ROE décroissant.
- Univerzum: brez mikrokapitalizacij (kapitalizacija ≥ 500 M$).
- Vir: objavljene tržne podatki, zbirani Investlytic. Nobene ocenjene vrednosti.
- Zneseki v USD; razmerja so nevzjemljivi v valuti.
Cours et capitalisations au 29/10/2026 · exercice de référence 2025 · montants en USD.
Strogo informativna in dejstevna vsebina, zagotavljena v izobraževalnih namenih. Ne predstavlja investicijskega nasveta niti osebnega priporočila za nakup ali prodajo. Šifrirani filter ni posamezna analiza. Investiranje vključuje tveganje izgube kapitala.